Genel bakış
Şartname
LP150X1-J2QT

LP150X1-J2QT Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LP150X1-J2QT |
|---|---|
| Panel Markası | LG.Philips LCD |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LP150X1-J2QT Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Model Alias | LP150X1 (J2QT) |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
LP150X1-J2QT Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 85 PPI |
| En-Boy Oranı | 4:3 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.099×0.297 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.297×0.297 mm (H×V) |
| Ağırlık | 685/700g (Typ./Max.) |
| Yüzey | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktif Alan | 304.128×228.096 mm (H×V) |
| Bezel Bölgesi | 308.5×232.5 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 315.5×242.3 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 7.0±0.3 mm |
| Şekil Stili | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Delikler ve Köşebentler | Side mounting holes (6-M2) on left, right bezel |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
LP150X1-J2QT Optik Özellikler
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 155 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 300 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 262K (6-bit) |
| Tepki Süresi | 30/50 (Max.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | 40/40/10/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | 6 o'clock |
| Beyaz renk Kromatikliği | Wx:0.325; Wy:0.345 |
| Beyaz Varyasyon | 1.45 (Max.)(5 points) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LP150X1-J2QT Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | No |
| Toplam Güç Tüketimi | 4.93W (Typ.) |
LP150X1-J2QT Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Lamba Tipi | CCFL |
| Lamba Miktarı | 1 pcs |
| Lamba Şekli | Straight |
| Lamba Ömrü Süresi | 10K(Min.) (Hours) |
| Lamba Voltajı | 575/630/740V (Min./Typ./Max.) |
| Lamba Akımı | 3.0/6.0/8.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Lamba Çalışma Frekansı | 40/60/80KHz (Min./Typ./Max.) |
| Lamba Başlatma Gerilimi | 1100/1300V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Lambalar Güç Tüketimi | 3.78/4.6W (Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Lamba Sürücüsü Kartı | No |
LP150X1-J2QT Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | LVDS |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Panel için Giriş Voltajı | 3.3V (Typ.) |
| Panel için Giriş Akımı | 350/400mA (Typ./Max.) |
| Panel Güç Tüketimi | 1.15/2.2W (Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Sinyal Arabirimi | JAE - FI-SEB20P-HF13, Pitch:1.25 mm, Pin:20 pins |
