Genel bakış
Şartname
LP154WU2-TLA2

LP154WU2-TLA2 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LP154WU2-TLA2 |
|---|---|
| Panel Markası | LG.Philips LCD |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1920×1200 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LP154WU2-TLA2 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Model Alias | LP154WU2 (TL)(A2) |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
| Uyarılar | DELL P/N: 0HT009 |
LP154WU2-TLA2 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1920(RGB)×1200 (WUXGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 147 PPI |
| En-Boy Oranı | 16:10 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.0575×0.1725 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.1725×0.1725 mm (H×V) |
| Ağırlık | 650g (Max.) |
| Yüzey | Antiglare |
| Aktif Alan | 331.2×207 mm (H×V) |
| Bezel Bölgesi | 335.0×210.7 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 344×225 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 6.7±0.3 mm |
| Şekil Stili | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Delikler ve Köşebentler | Side mounting holes (8-M2) on left, right bezel |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
LP154WU2-TLA2 Optik Özellikler
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 340 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 500 : 1 (Min.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 262K (6-bit) |
| Renk Gamı | 72% NTSC (CIE1931) |
| Tepki Süresi | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Görüş açısı | 55/55/45/45 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Beyaz renk Kromatikliği | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Beyaz Varyasyon | 2.00 (Max.)(13 points) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LP154WU2-TLA2 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | No |
| Toplam Güç Tüketimi | 10.33W (Typ.) |
LP154WU2-TLA2 Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Lamba Tipi | CCFL |
| Lamba Miktarı | 2 pcs |
| Lamba Şekli | Straight |
| Lamba Ömrü Süresi | 15K(Min.) (Hours) |
| Lamba Voltajı | 660/675/830V (Min./Typ./Max.) |
| Lamba Akımı | 3.0/6.5/7.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Lamba Çalışma Frekansı | 60±20KHz |
| Lamba Başlatma Gerilimi | 1200/1500V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Lambalar Güç Tüketimi | 8.76/9.12W (Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Lamba Sürücüsü Kartı | No |
LP154WU2-TLA2 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | LVDS |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | LVDS (2 ch, 6-bit) |
| Panel için Giriş Voltajı | 3.3V (Typ.) |
| Panel için Giriş Akımı | 450/518mA (Typ./Max.) |
| Panel Güç Tüketimi | 1.49/1.71W (Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Sinyal Arabirimi | JAE - FI-XB30SRL-HF11, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
