Genel bakış
Şartname
LP156WH3-TPT2

LP156WH3-TPT2 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LP156WH3-TPT2 |
|---|---|
| Panel Markası | LG Display |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1366×768 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LP156WH3-TPT2 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Model Alias | LP156WH3 (TP)(T2) |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
LP156WH3-TPT2 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 100 PPI |
| En-Boy Oranı | 16:9 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.084×0.252 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.252×0.252 mm (H×V) |
| Ağırlık | 400g (Max.) |
| Yüzey | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktif Alan | 344.232×193.536 mm (H×V) |
| Bezel Bölgesi | 347.5×196.8 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 359.5×223.5 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 3.8 (Max.) mm |
| Şekil Stili | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| Delikler ve Köşebentler | Face mounting holes (8 pcs) on up, down slugs |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
LP156WH3-TPT2 Optik Özellikler
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 200 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 262K (6-bit) |
| Renk Gamı | 45% NTSC (CIE1931) |
| Tepki Süresi | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Görüş açısı | 40/40/10/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | 6 o'clock |
| Beyaz renk Kromatikliği | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Beyaz Varyasyon | 1.40/1.60 (Max.)(5/13 points) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LP156WH3-TPT2 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | No |
| Toplam Güç Tüketimi | 3.2W (Typ.) |
LP156WH3-TPT2 Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type |
|---|---|
| Lamba Tipi | WLED |
| Lamba Miktarı | 2 strings |
| Lamba Ömrü Süresi | 12K(Min.) (Hours) |
| Arabirim Türü | Included in panel signal interface |
| Lamba Sürücüsü Kartı | 2.5/2.8W (Typ./Max.) |
LP156WH3-TPT2 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | eDP |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | eDP (1 Lane) |
| Panel için Giriş Voltajı | 3.3V (Typ.) |
| Panel için Giriş Akımı | 220/255mA (Typ./Max.) |
| Panel Güç Tüketimi | 0.7/0.8W (Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Arabirim Konumu | |
| Sinyal Arabirimi | JAE - HD2S030HA1, Pitch:0.5 mm, Pin:30 pins |
