Genel bakış
Şartname
LP171WP4-TLR2

LP171WP4-TLR2 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LP171WP4-TLR2 |
|---|---|
| Panel Markası | LG.Philips LCD |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,17.1 inch, 1440×900 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LP171WP4-TLR2 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Model Alias | LP171WP4 (TL)(R2) |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
LP171WP4-TLR2 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1440(RGB)×900 (WXGA+) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 99 PPI |
| En-Boy Oranı | 16:10 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.085×0.255 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.255×0.255 mm (H×V) |
| Ağırlık | 705g (Max.) |
| Yüzey | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktif Alan | 367.2×229.5 mm (H×V) |
| Bezel Bölgesi | 370.6×232.9 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 382.2×244.5 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 6.5 (Max.) mm |
| Şekil Stili | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Delikler ve Köşebentler | Side mounting holes (12-M2) on left, right, up bezel |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
LP171WP4-TLR2 Optik Özellikler
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 220 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 262K (6-bit) |
| Tepki Süresi | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Görüş açısı | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | 6 o'clock |
| Beyaz renk Kromatikliği | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Beyaz Varyasyon | 1.50/1.70 (Typ./Max.)(13 points) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LP171WP4-TLR2 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | No |
| Toplam Güç Tüketimi | 6.70W (Typ.) |
LP171WP4-TLR2 Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Lamba Tipi | CCFL |
| Lamba Miktarı | 1 pcs |
| Lamba Şekli | Straight |
| Lamba Ömrü Süresi | 10K(Min.) (Hours) |
| Lamba Voltajı | 715/738/930V (Min/Typ./Max.) |
| Lamba Akımı | 3.0/6.5/7.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Lamba Çalışma Frekansı | 40/60/70KHz (Min./Typ./Max.) |
| Lamba Başlatma Gerilimi | 1300/1500V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Lambalar Güç Tüketimi | 4.80W (Typ.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Lamba Sürücüsü Kartı | No |
LP171WP4-TLR2 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | LVDS |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | LVDS (2 ch, 6-bit) |
| Panel için Giriş Voltajı | 3.3V (Typ.) |
| Panel için Giriş Akımı | 575/660mA (Typ./Max.) |
| Panel Güç Tüketimi | 1.90/2.18W (Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Sinyal Arabirimi | LS Mtron - GT101-30S-HR11, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
