Genel bakış
Şartname
LP171WU4-TLA2

LP171WU4-TLA2 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LP171WU4-TLA2 |
|---|---|
| Panel Markası | LG.Philips LCD |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,17.1 inch, 1920×1200 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LP171WU4-TLA2 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Model Alias | LP171WU4 (TL)(A2) |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
LP171WU4-TLA2 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1920(RGB)×1200 (WUXGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 132 PPI |
| En-Boy Oranı | 16:10 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.06375×0.19125 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.19125×0.19125 mm (H×V) |
| Ağırlık | 595/610g (Typ./Max.) |
| Yüzey | Glare (Haze 0%), Hard coating (2H), Antireflection |
| Aktif Alan | 367.2×229.5 mm (H×V) |
| Bezel Bölgesi | 371.6×233.5 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 382×244.3 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 6.5 (Max.) mm |
| Şekil Stili | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Delikler ve Köşebentler | Side mounting holes (11-M2) on left, right, up bezel |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
LP171WU4-TLA2 Optik Özellikler
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 250 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 600 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 262K (6-bit) |
| Tepki Süresi | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Görüş açısı | 70/70/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Beyaz renk Kromatikliği | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Beyaz Varyasyon | 1.33/1.54 (Typ./Max.)(160 points) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LP171WU4-TLA2 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | No |
| Toplam Güç Tüketimi | 6.61W (Typ.) |
LP171WU4-TLA2 Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type |
|---|---|
| Lamba Tipi | WLED |
| Lamba Miktarı | 14S6P |
| Lamba Şekli | 6 strings |
| Lamba Ömrü Süresi | 10K(Min.) (Hours) |
| Lamba Voltajı | 42/46.2V (Typ./Max.) |
| Lamba Akımı | 19mA (Typ.) |
| Lambalar Güç Tüketimi | 5.11/5.43W (Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Included in panel signal interface |
| Lamba Sürücüsü Kartı | No |
LP171WU4-TLA2 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | LVDS |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | LVDS (2 ch, 6-bit) |
| Panel için Giriş Voltajı | 3.3V (Typ.) |
| Panel için Giriş Akımı | 387/455/523mA (Min./Typ./Max.) |
| Panel Güç Tüketimi | 1.5/1.7W (Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Sinyal Arabirimi | I-PEX - 20347-040E-01, Pitch:0.4 mm, Pin:40 pins |
