Genel bakış
Şartname
LSC480HJ02

LSC480HJ02 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LSC480HJ02 |
|---|---|
| Panel Markası | SAMSUNG |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,48 inch, 1920×1080 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LSC480HJ02 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
LSC480HJ02 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 46 PPI |
| En-Boy Oranı | 16:9 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.183×0.549 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.549×0.549 mm (H×V) |
| Ağırlık | 2.70Kgs |
| Yüzey | Antiglare |
| Aktif Alan | 1054.08×592.92 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 1068.08×608.92 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 1.8 (Typ.) mm |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
LSC480HJ02 Optik Özellikler
| Ekran modu | SVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 0 cd/m² |
| Kontrast Oranı | 4000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 1.07B (10-bit) |
| Renk Gamı | 67% NTSC (CIE1931) |
| Tepki Süresi | 8 (Typ.)(G to G) |
| Görüş açısı | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | Symmetry |
| Geçirgenlik | 6.3% (Typ.)(with Polarizer) |
| 3D Ekran | |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LSC480HJ02 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | No |
LSC480HJ02 Arka Işık Sistemi
| Lamba Tipi | No B/L |
|---|
LSC480HJ02 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | LVDS |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | LVDS (2 ch, 10-bit) |
| Panel için Giriş Voltajı | 12.0V (Typ.) |
| Panel için Giriş Akımı | 509/630mA (Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Sinyal Arabirimi | JAE - FI-RE51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
