LT040MDT9000

| Panel Modeli | LT040MDT9000 |
|---|---|
| Panel Markası | TOSHIBA |
| Açıklama | LTPS TFT-LCD ,4.0 inch, 480×854 |
| Panel Tipi | LTPS TFT-LCD |
| LT040MDT9000 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Ekran modu | VMW, Normally Black, Transflective |
| Aktif Alan | 50.4×89.3 mm |
| Anahat | 54.84×98.03 mm |
| Yüzey | |
| Kontrast Oranı | 700:1 (Typ.)(Transmissive) 10:1 (Typ.)(Reflective) |
| Ekran Renkleri | 16.7M (8-bit) , CIE1931 71% |
| Tepki Süresi | |
| Görüş açısı | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Sıklık | 60Hz |
| Lamba Tipi | 6S1P WLED Without Driver |
| Sinyal Arabirimi | MDDI/MIPI , 27 pins |
| Giriş gerilimi | 1.8/2.8V (Typ.)(VDDIO/VDC) |
LCDs-Screen.com TOSHIBA LT040MDT9000'in özel stoklama distribütörüdür.
TOSHIBA LT040MDT9000 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
TOSHIBA LT040MDT9000 pdf veri sayfası için ya da TOSHIBA LT040MDT9000 ya da diğer TOSHIBA LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com LT040MDT9000 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
TOSHIBA LT040MDT9000 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
TOSHIBA LT040MDT9000 pdf veri sayfası için ya da TOSHIBA LT040MDT9000 ya da diğer TOSHIBA LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com LT040MDT9000 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
"LT040MDT9000" için ilgili anahtar kelimeler
- TOSHIBA LT040MDT9000
- LT040MDT9000 veri sayfası
- LT040MDT9000 resmi
- LT040MDT9000 fiyatı
- LT040MDT9000 distribütörü

