LT104AC36300

| Panel Modeli | LT104AC36300 |
|---|---|
| Panel Markası | Toshiba Mobile Display |
| Açıklama | LTPS TFT-LCD ,10.4 inch, 1024×768 |
| Panel Tipi | LTPS TFT-LCD |
| LT104AC36300 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktif Alan | 210.432×157.824 mm |
| Anahat | 242×185 mm |
| Yüzey | |
| Kontrast Oranı | 400:1 (Typ.) |
| Ekran Renkleri | 262K (6-bit) |
| Tepki Süresi | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | 60/60/40/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Sıklık | 60Hz |
| Lamba Tipi | 3 strings WLED Embedded (LED Driver) |
| Sinyal Arabirimi | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Giriş gerilimi | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com Toshiba Mobile Display LT104AC36300'in özel stoklama distribütörüdür.
Toshiba Mobile Display LT104AC36300 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
Toshiba Mobile Display LT104AC36300 pdf veri sayfası için ya da Toshiba Mobile Display LT104AC36300 ya da diğer Toshiba Mobile Display LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com LT104AC36300 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
Toshiba Mobile Display LT104AC36300 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
Toshiba Mobile Display LT104AC36300 pdf veri sayfası için ya da Toshiba Mobile Display LT104AC36300 ya da diğer Toshiba Mobile Display LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com LT104AC36300 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
"LT104AC36300" için ilgili anahtar kelimeler
- Toshiba Mobile Display LT104AC36300
- LT104AC36300 veri sayfası
- LT104AC36300 resmi
- LT104AC36300 fiyatı
- LT104AC36300 distribütörü

