LT104AC54000

| Panel Modeli | LT104AC54000 |
|---|---|
| Panel Markası | Toshiba Mobile Display |
| Açıklama | LTPS TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Panel Tipi | LTPS TFT-LCD |
| LT104AC54000 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktif Alan | 211.2×158.4 mm |
| Anahat | 238.5×177.5×12 mm |
| Yüzey | |
| Kontrast Oranı | 400:1 (Typ.) |
| Ekran Renkleri | 262K (6-bit) |
| Tepki Süresi | 11/22 (Typ.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | 70/70/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Sıklık | 60Hz |
| Lamba Tipi | 3 strings WLED Without Driver |
| Sinyal Arabirimi | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Giriş gerilimi | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com Toshiba Mobile Display LT104AC54000'in özel stoklama distribütörüdür.
Toshiba Mobile Display LT104AC54000 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
Toshiba Mobile Display LT104AC54000 pdf veri sayfası için ya da Toshiba Mobile Display LT104AC54000 ya da diğer Toshiba Mobile Display LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com LT104AC54000 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
Toshiba Mobile Display LT104AC54000 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
Toshiba Mobile Display LT104AC54000 pdf veri sayfası için ya da Toshiba Mobile Display LT104AC54000 ya da diğer Toshiba Mobile Display LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com LT104AC54000 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
"LT104AC54000" için ilgili anahtar kelimeler
- Toshiba Mobile Display LT104AC54000
- LT104AC54000 veri sayfası
- LT104AC54000 resmi
- LT104AC54000 fiyatı
- LT104AC54000 distribütörü

