LT133EE10100

| Panel Modeli | LT133EE10100 |
|---|---|
| Panel Markası | Toshiba Mobile Display |
| Açıklama | LTPS TFT-LCD ,13.3 inch, 1366×768 |
| Panel Tipi | LTPS TFT-LCD |
| LT133EE10100 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktif Alan | 293.42×164.97 mm |
| Şekil Stili | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Yüzey | |
| Kontrast Oranı | |
| Ekran Renkleri | 262K (6-bit) |
| Tepki Süresi | |
| Görüş açısı | |
| Sıklık | 60Hz |
| Lamba Tipi | WLED |
| Sinyal Arabirimi | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Giriş gerilimi | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com Toshiba Mobile Display LT133EE10100'in özel stoklama distribütörüdür.
Toshiba Mobile Display LT133EE10100 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
Toshiba Mobile Display LT133EE10100 pdf veri sayfası için ya da Toshiba Mobile Display LT133EE10100 ya da diğer Toshiba Mobile Display LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com LT133EE10100 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
Toshiba Mobile Display LT133EE10100 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
Toshiba Mobile Display LT133EE10100 pdf veri sayfası için ya da Toshiba Mobile Display LT133EE10100 ya da diğer Toshiba Mobile Display LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com LT133EE10100 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
"LT133EE10100" için ilgili anahtar kelimeler
- Toshiba Mobile Display LT133EE10100
- LT133EE10100 veri sayfası
- LT133EE10100 resmi
- LT133EE10100 fiyatı
- LT133EE10100 distribütörü

