Genel bakış
Şartname
LTD089EXWF

LTD089EXWF Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LTD089EXWF |
|---|---|
| Panel Markası | Toshiba Matsushita |
| Açıklama | LTPS TFT-LCD ,8.9 inch, 1280×768 |
| Panel Tipi | LTPS TFT-LCD |
| LTD089EXWF Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
LTD089EXWF Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1280(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 167 PPI |
| En-Boy Oranı | 15:9 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.0505×0.1515 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.1515×0.1515 mm (H×V) |
| Aktif Alan | 193.92×116.352 mm (H×V) |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
LTD089EXWF Optik Özellikler
| Ekran modu | TN, Normally White, Transflective |
|---|---|
| Kontrast Oranı | 140 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 262K (6-bit) |
| Güneş ışığı okunabilir | Y |
LTD089EXWF Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | No |
LTD089EXWF Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type |
|---|---|
| Lamba Tipi | WLED |
LTD089EXWF Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | LVDS |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Panel için Giriş Voltajı | 3.3V (Typ.) |
| Arabirim Türü | Connector |
