Genel bakış
Şartname
LTD141ECGF

LTD141ECGF Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LTD141ECGF |
|---|---|
| Panel Markası | Toshiba Matsushita |
| Açıklama | LTPS TFT-LCD ,14.1 inch, 1024×768 |
| Panel Tipi | LTPS TFT-LCD |
| LTD141ECGF Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
LTD141ECGF Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 91 PPI |
| En-Boy Oranı | 4:3 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.093×0.279 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.279×0.279 mm (H×V) |
| Aktif Alan | 285.696×214.272 mm (H×V) |
| Şekil Stili | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
LTD141ECGF Optik Özellikler
| Ekran modu | Transmissive |
|---|---|
| Ekran rengi | 262K (6-bit) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LTD141ECGF Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|
LTD141ECGF Arka Işık Sistemi
| Lamba Tipi | CCFL |
|---|---|
| Lamba Miktarı | 1 pcs |
| Lamba Şekli | Straight |
LTD141ECGF Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | LVDS |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | LVDS (1 ch, 6-bit) |
