Genel bakış
Şartname
LTG500QV-F03

LTG500QV-F03 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LTG500QV-F03 |
|---|---|
| Panel Markası | SAMSUNG |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 320×240 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LTG500QV-F03 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
LTG500QV-F03 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 79 PPI |
| En-Boy Oranı | 4:3 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.106×0.318 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.318×0.318 mm (H×V) |
| Ağırlık | 108g (Typ.) |
| Aktif Alan | 101.76×76.32 mm (H×V) |
| Bezel Bölgesi | 105.5×80.1 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 130.4×93.9 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 7.1±0.3 mm |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
LTG500QV-F03 Optik Özellikler
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 450 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 200 : 1 (Min.) (Transmissive) |
| Tepki Süresi | 10/40 (Typ.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | 45/45/10/30 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | 6 o'clock |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LTG500QV-F03 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | No |
LTG500QV-F03 Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Lamba Tipi | CCFL |
| Lamba Miktarı | 1 pcs |
| Lamba Şekli | Straight |
| Lamba Ömrü Süresi | 10K(Min.) (Hours) |
| Lamba Voltajı | 675V (Typ.) |
| Lamba Akımı | 5.0mA (Typ.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Lamba Sürücüsü Kartı | No |
LTG500QV-F03 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | Analog |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | TFT Specific Analog RGB |
| Panel için Giriş Voltajı | 3.0/5.0/21/-10V (Typ.) |
| Panel Güç Tüketimi | 276mW (Typ.) |
| Arabirim Türü | FPC |
| 3D Ekran |
