Genel bakış
Şartname
LTI550HF04

LTI550HF04 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LTI550HF04 |
|---|---|
| Panel Markası | SAMSUNG |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 1920×1080 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LTI550HF04 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 65 °C |
| Uyarılar | Narrow bezel, High Bright, Hi Temp LC, 1/4λ Pol. |
LTI550HF04 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 40 PPI |
| En-Boy Oranı | 16:9 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.210×0.630 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.630×0.630 mm (H×V) |
| Ağırlık | 15.7/16.7Kgs (Typ./Max.) |
| Yüzey | Glare (Haze 0%) |
| Aktif Alan | 1209.6×680.4 mm (H×V) |
| Bezel Bölgesi | 1211.6×682.4 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 1227.4×698.2 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 55.3/77.9 (Typ./Max.) mm |
| Manzara veya Portre | Landscape / Portrait |
| Dokunmatik panel | Without |
LTI550HF04 Optik Özellikler
| Ekran modu | SVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 2500 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 5000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 16.7M (8-bit) |
| Renk Gamı | 72% NTSC (CIE1931) |
| Tepki Süresi | 6 (Typ.)(G to G) |
| Görüş açısı | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | Symmetry |
| Beyaz renk Kromatikliği | Wx:0.280; Wy:0.290 |
| Beyaz Varyasyon | 1.33 (Max.)(9 points) |
| Güneş ışığı okunabilir | Y |
LTI550HF04 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 120Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | No |
LTI550HF04 Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Direct light type |
|---|---|
| Lamba Tipi | WLED |
| Lamba Ömrü Süresi | 50K(Typ.) (Hours) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Lamba Sürücüsü Kartı | 14.8/15.2A (Typ./Max.) |
LTI550HF04 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | LVDS |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | LVDS (4 ch, 10-bit) |
| Panel için Giriş Voltajı | 12.0V (Typ.) |
| Panel için Giriş Akımı | 710/940mA (Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Sinyal Arabirimi | UJU - PF050-O51B-C20-F, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
| 3D Ekran |
