Genel bakış
Şartname
LTM030DD4

LTM030DD4 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LTM030DD4 |
|---|---|
| Panel Markası | Toshiba Matsushita |
| Açıklama | LTPS TFT-LCD ,3.0 inch, 480×800 |
| Panel Tipi | LTPS TFT-LCD |
| LTM030DD4 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ~ 70 °C |
| Depolama sıcaklığı | -30 ~ 80 °C |
LTM030DD4 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 480(RGB)×800 (WVGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 313 PPI |
| En-Boy Oranı | 3:5 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.027×0.081 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.081×0.081 mm (H×V) |
| Ağırlık | 20.0g (Typ.) |
| Aktif Alan | 38.9×64.8 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 46.5×76.9 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 2.4 (Typ.) mm |
| Manzara veya Portre | Portrait type |
LTM030DD4 Optik Özellikler
| Ekran modu | VMW, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 260 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 450 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 262K () |
| Tepki Süresi | 50/50 (Max.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | 70/70/70/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | Symmetry |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LTM030DD4 Elektronik Özelliği
| Toplam Güç Tüketimi | 323mW (Typ.) |
|---|
LTM030DD4 Arka Işık Sistemi
| Lamba Tipi | WLED |
|---|---|
| Lamba Miktarı | 6 pcs |
LTM030DD4 Sinyal Arabirimi
| Panel için Giriş Voltajı | 1.8V,2.8V |
|---|---|
| Panel Güç Tüketimi | 43.0mW (Typ.) |
