Genel bakış
Şartname
LTM08C351

LTM08C351 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LTM08C351 |
|---|---|
| Panel Markası | Toshiba Matsushita |
| Açıklama | LTPS TFT-LCD ,8.4 inch, 800×600 |
| Panel Tipi | LTPS TFT-LCD |
| LTM08C351 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
LTM08C351 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 800(RGB)×600 (SVGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 119 PPI |
| En-Boy Oranı | 4:3 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.071×0.213 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.213×0.213 mm (H×V) |
| Ağırlık | 385g (Typ.) |
| Aktif Alan | 170.4×127.8 mm (H×V) |
| Bezel Bölgesi | 173.4×130.8 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 199.5×149.5 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 12.0 (Max.) mm |
| Delikler ve Köşebentler | Face mounting holes (4-Φ3.4) |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
LTM08C351 Optik Özellikler
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 350 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 250 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 262K (6-bit) |
| Tepki Süresi | 50/50 (Max.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | 50/50/40/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LTM08C351 Elektronik Özelliği
| Ters Çevir | No |
|---|---|
| Toplam Güç Tüketimi | 6.4W (Typ.) |
LTM08C351 Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type (Top side) |
|---|---|
| Lamba Tipi | CCFL |
| Lamba Miktarı | 2 pcs |
| Lamba Şekli | Straight |
| Lamba Ömrü Süresi | 50K(Typ.) (Hours) |
| Lamba Değiştirilebilir | Replaceable |
| Lamba Voltajı | 480V (Typ.) |
| Lamba Akımı | 3.0/6.5mA (Min./Max.) |
| Lamba Başlatma Gerilimi | 1300/1600V (Min./Max.)(Ta=0℃) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Lamba Sürücüsü Kartı | No |
LTM08C351 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | TTL |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
| Panel için Giriş Voltajı | 3.3V (Typ.)(VDD) |
| Panel için Giriş Akımı | 190mA (Typ.)(IDD) |
| Ekran Sinyalleri için Gerilim | 0≤VIL≤0.2VDD; 0.8VDD≤VIH≤VDD |
| Arabirim Türü | Connector |
| Sinyal Arabirimi | HRS - DF19G-30P-1H, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
