LTN097XL02-A01

| Panel Modeli | LTN097XL02-A01 |
|---|---|
| Panel Markası | SAMSUNG |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,9.7 inch, 1024×768 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LTN097XL02-A01 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Ekran modu | PLS, Normally Black, Transmissive |
| Aktif Alan | 196.608×147.456 mm |
| Anahat | 210.33×164.37×5.12 mm |
| Yüzey | Hard coating (2H) |
| Kontrast Oranı | 900:1 (Typ.) |
| Ekran Renkleri | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Tepki Süresi | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Görüş açısı | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Sıklık | 60Hz |
| Lamba Tipi | 6 strings WLED Without Driver |
| Sinyal Arabirimi | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Giriş gerilimi | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com SAMSUNG LTN097XL02-A01'in özel stoklama distribütörüdür.
SAMSUNG LTN097XL02-A01 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
SAMSUNG LTN097XL02-A01 pdf veri sayfası için ya da SAMSUNG LTN097XL02-A01 ya da diğer SAMSUNG LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com LTN097XL02-A01 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
SAMSUNG LTN097XL02-A01 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
SAMSUNG LTN097XL02-A01 pdf veri sayfası için ya da SAMSUNG LTN097XL02-A01 ya da diğer SAMSUNG LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com LTN097XL02-A01 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
"LTN097XL02-A01" için ilgili anahtar kelimeler
- SAMSUNG LTN097XL02-A01
- LTN097XL02-A01 veri sayfası
- LTN097XL02-A01 resmi
- LTN097XL02-A01 fiyatı
- LTN097XL02-A01 distribütörü
