LTV350QV-F0F

| Panel Modeli | LTV350QV-F0F |
|---|---|
| Panel Markası | SAMSUNG |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LTV350QV-F0F Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Ekran modu | TN, Normally White, TMR |
| Aktif Alan | 70.08×52.56 mm |
| Anahat | 76.9×63.9×3.352 mm |
| Yüzey | |
| Kontrast Oranı | 400 : 1 (Typ.) |
| Ekran Renkleri | 16.7M (8-bit) |
| Tepki Süresi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Görüş açısı | 65/65/50/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Sıklık | 60Hz |
| Lamba Tipi | 6S1P WLED Without Driver |
| Sinyal Arabirimi | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) + SPI , 64 pins |
| Giriş gerilimi | 3.3/3.3V (Typ.)(VDD/VCI) |
LCDs-Screen.com SAMSUNG LTV350QV-F0F'in özel stoklama distribütörüdür.
SAMSUNG LTV350QV-F0F yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
SAMSUNG LTV350QV-F0F pdf veri sayfası için ya da SAMSUNG LTV350QV-F0F ya da diğer SAMSUNG LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com LTV350QV-F0F distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
SAMSUNG LTV350QV-F0F yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
SAMSUNG LTV350QV-F0F pdf veri sayfası için ya da SAMSUNG LTV350QV-F0F ya da diğer SAMSUNG LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com LTV350QV-F0F distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
"LTV350QV-F0F" için ilgili anahtar kelimeler
- SAMSUNG LTV350QV-F0F
- LTV350QV-F0F veri sayfası
- LTV350QV-F0F resmi
- LTV350QV-F0F fiyatı
- LTV350QV-F0F distribütörü

