M220Z3-LA3

| Panel Modeli | M220Z3-LA3 |
|---|---|
| Panel Markası | CHIMEI INNOLUX |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,22.0 inch, 1680×1050 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| M220Z3-LA3 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktif Alan | 473.76×296.1 mm |
| Anahat | 493.7×320.1×11.5 mm |
| Yüzey | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Kontrast Oranı | 1000:1 (Typ.) |
| Ekran Renkleri | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Tepki Süresi | 1.3/3.7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Sıklık | 60Hz |
| Lamba Tipi | 14S8P WLED Without Driver |
| Sinyal Arabirimi | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Giriş gerilimi | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com CHIMEI INNOLUX M220Z3-LA3'in özel stoklama distribütörüdür.
CHIMEI INNOLUX M220Z3-LA3 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
CHIMEI INNOLUX M220Z3-LA3 pdf veri sayfası için ya da CHIMEI INNOLUX M220Z3-LA3 ya da diğer CHIMEI INNOLUX LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com M220Z3-LA3 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
CHIMEI INNOLUX M220Z3-LA3 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
CHIMEI INNOLUX M220Z3-LA3 pdf veri sayfası için ya da CHIMEI INNOLUX M220Z3-LA3 ya da diğer CHIMEI INNOLUX LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com M220Z3-LA3 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
"M220Z3-LA3" için ilgili anahtar kelimeler
- CHIMEI INNOLUX M220Z3-LA3
- M220Z3-LA3 veri sayfası
- M220Z3-LA3 resmi
- M220Z3-LA3 fiyatı
- M220Z3-LA3 distribütörü
