M270DAN02.0 CELL

| Panel Modeli | M270DAN02.0 CELL |
|---|---|
| Panel Markası | AUO |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,27.0 inch, 2560×1440 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| M270DAN02.0 CELL Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Ekran modu | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktif Alan | 596.736×335.664 mm |
| Anahat | 605.436×348.407 mm |
| Yüzey | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrast Oranı | 1000:1 (Typ.) |
| Ekran Renkleri | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) |
| Tepki Süresi | 12 (Typ.)(G to G) |
| Görüş açısı | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Sıklık | 60Hz |
| Sinyal Arabirimi | LVDS (4 ch, 10-bit) , 70 pins |
| Giriş gerilimi | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com AUO M270DAN02.0 CELL'in özel stoklama distribütörüdür.
AUO M270DAN02.0 CELL yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
AUO M270DAN02.0 CELL pdf veri sayfası için ya da AUO M270DAN02.0 CELL ya da diğer AUO LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com M270DAN02.0 CELL distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
AUO M270DAN02.0 CELL yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
AUO M270DAN02.0 CELL pdf veri sayfası için ya da AUO M270DAN02.0 CELL ya da diğer AUO LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com M270DAN02.0 CELL distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
"M270DAN02.0 CELL" için ilgili anahtar kelimeler
- AUO M270DAN02.0 CELL
- M270DAN02.0 CELL veri sayfası
- M270DAN02.0 CELL resmi
- M270DAN02.0 CELL fiyatı
- M270DAN02.0 CELL distribütörü

