Genel bakış
Şartname
N133HSE-EB1

N133HSE-EB1 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | N133HSE-EB1 |
|---|---|
| Panel Markası | CHIMEI INNOLUX |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1920×1080 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| N133HSE-EB1 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
N133HSE-EB1 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 166 PPI |
| En-Boy Oranı | 16:9 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.051×0.153 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.153×0.153 mm (H×V) |
| Ağırlık | 245/260g (Typ./Max.) |
| Yüzey | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Aktif Alan | 293.76×165.24 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 305.35×192.77 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 2.7/2.85 (Typ./Max.) mm |
| Şekil Stili | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Delikler ve Köşebentler | Face mounting holes (8 pcs) on up, down slugs |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
N133HSE-EB1 Optik Özellikler
| Ekran modu | AAS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 350 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 16.7M (8-bit) |
| Renk Gamı | 72% NTSC (CIE1931) |
| Tepki Süresi | 14/11 (Typ.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | Symmetry |
| Beyaz renk Kromatikliği | Wx:0.308; Wy:0.324 |
| Beyaz Varyasyon | 1.25/1.43 (Typ./Max.)(5 points) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
N133HSE-EB1 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | No |
| Toplam Güç Tüketimi | 6.39W (Max.) |
N133HSE-EB1 Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type |
|---|---|
| Lamba Tipi | WLED |
| Lamba Ömrü Süresi | 12K(Min.) (Hours) |
| Arabirim Türü | Included in panel signal interface |
| Lamba Sürücüsü Kartı | 5.15W (Max.) |
N133HSE-EB1 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | eDP |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | eDP (2 Lanes) |
| Panel için Giriş Voltajı | 3.3V (Typ.) |
| Panel için Giriş Akımı | 408/448mA (Typ./Max.) |
| Panel Güç Tüketimi | 1.24W (Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Sinyal Arabirimi | I-PEX - 20455-030E-12, Pitch:0.5 mm, Pin:30 pins |
