N156B6-L3D

| Panel Modeli | N156B6-L3D |
|---|---|
| Panel Markası | CHIMEI INNOLUX |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1366×768 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| N156B6-L3D Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktif Alan | 344.232×193.536 mm |
| Anahat | 359.3×209.5×6.2 mm |
| Şekil Stili | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Yüzey | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrast Oranı | 500:1 (Typ.) |
| Ekran Renkleri | 262K (6-bit) |
| Tepki Süresi | 2/4 (Typ.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | 45/45/20/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Sıklık | 120Hz |
| Lamba Tipi | WLED Embedded (LED Driver) |
| Sinyal Arabirimi | LVDS (2 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Giriş gerilimi | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com CHIMEI INNOLUX N156B6-L3D'in özel stoklama distribütörüdür.
CHIMEI INNOLUX N156B6-L3D yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
CHIMEI INNOLUX N156B6-L3D pdf veri sayfası için ya da CHIMEI INNOLUX N156B6-L3D ya da diğer CHIMEI INNOLUX LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com N156B6-L3D distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
CHIMEI INNOLUX N156B6-L3D yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
CHIMEI INNOLUX N156B6-L3D pdf veri sayfası için ya da CHIMEI INNOLUX N156B6-L3D ya da diğer CHIMEI INNOLUX LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com N156B6-L3D distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
"N156B6-L3D" için ilgili anahtar kelimeler
- CHIMEI INNOLUX N156B6-L3D
- N156B6-L3D veri sayfası
- N156B6-L3D resmi
- N156B6-L3D fiyatı
- N156B6-L3D distribütörü
