N156HGE-L21

| Panel Modeli | N156HGE-L21 |
|---|---|
| Panel Markası | CHIMEI INNOLUX |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1920×1080 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| N156HGE-L21 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktif Alan | 344.16×193.59 mm |
| Anahat | 359.3×209.5×5.5 mm |
| Şekil Stili | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Yüzey | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Kontrast Oranı | 600:1 (Typ.) |
| Ekran Renkleri | 262K (6-bit) , CIE1931 60% |
| Tepki Süresi | 3/8 (Typ.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | 70/70/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Sıklık | 60Hz |
| Lamba Tipi | 6 strings WLED Embedded (LED Driver) |
| Sinyal Arabirimi | LVDS (2 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Giriş gerilimi | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com CHIMEI INNOLUX N156HGE-L21'in özel stoklama distribütörüdür.
CHIMEI INNOLUX N156HGE-L21 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
CHIMEI INNOLUX N156HGE-L21 pdf veri sayfası için ya da CHIMEI INNOLUX N156HGE-L21 ya da diğer CHIMEI INNOLUX LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com N156HGE-L21 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
CHIMEI INNOLUX N156HGE-L21 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
CHIMEI INNOLUX N156HGE-L21 pdf veri sayfası için ya da CHIMEI INNOLUX N156HGE-L21 ya da diğer CHIMEI INNOLUX LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com N156HGE-L21 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
"N156HGE-L21" için ilgili anahtar kelimeler
- CHIMEI INNOLUX N156HGE-L21
- N156HGE-L21 veri sayfası
- N156HGE-L21 resmi
- N156HGE-L21 fiyatı
- N156HGE-L21 distribütörü

