NL10276BC24-36KD

| Panel Modeli | NL10276BC24-36KD |
|---|---|
| Panel Markası | NLT |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| NL10276BC24-36KD Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktif Alan | 245.76×184.32 mm |
| Anahat | 260.5×203×11.6 mm |
| Yüzey | Anti Fingerprint + Antiglare, Hard coating (2H) |
| Kontrast Oranı | 900:1 (Typ.) |
| Ekran Renkleri | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 40% |
| Tepki Süresi | 3/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Sıklık | 60Hz |
| Lamba Tipi | 4 strings WLED Without Driver |
| Sinyal Arabirimi | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Giriş gerilimi | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com NLT NL10276BC24-36KD'in özel stoklama distribütörüdür.
NLT NL10276BC24-36KD yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
NLT NL10276BC24-36KD pdf veri sayfası için ya da NLT NL10276BC24-36KD ya da diğer NLT LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com NL10276BC24-36KD distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
NLT NL10276BC24-36KD yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
NLT NL10276BC24-36KD pdf veri sayfası için ya da NLT NL10276BC24-36KD ya da diğer NLT LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com NL10276BC24-36KD distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
"NL10276BC24-36KD" için ilgili anahtar kelimeler
- NLT NL10276BC24-36KD
- NL10276BC24-36KD veri sayfası
- NL10276BC24-36KD resmi
- NL10276BC24-36KD fiyatı
- NL10276BC24-36KD distribütörü

