Genel bakış
Şartname
PD080SL3
PD080SL3 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | PD080SL3 |
|---|---|
| Panel Markası | PVI |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×600 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| PD080SL3 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Çalışma sıcaklığı | -25 ~ 80 °C |
| Depolama sıcaklığı | -25 ~ 80 °C |
PD080SL3 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 800(RGB)×600 (SVGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 125 PPI |
| En-Boy Oranı | 4:3 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.0675×0.2025 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.2025×0.2025 mm (H×V) |
| Ağırlık | 343±15g |
| Yüzey | Antiglare |
| Aktif Alan | 162×121.5 mm (H×V) |
| Bezel Bölgesi | 165.0×124.5 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 200×152 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 9.0/10.8 (Typ./Max.) mm |
| Delikler ve Köşebentler | Face mounting holes (4-Ф2.8) on left, right bezel |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
PD080SL3 Optik Özellikler
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 420 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Tepki Süresi | 15/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | 60/60/45/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | 6 o'clock |
| Beyaz renk Kromatikliği | Wx:0.320; Wy:0.350 |
| Beyaz Varyasyon | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
PD080SL3 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | Yes (180°) |
PD080SL3 Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type |
|---|---|
| Lamba Tipi | WLED |
| Lamba Miktarı | 3S14P |
| Lamba Şekli | Array |
| Lamba Ömrü Süresi | 30K(Typ.) (Hours) |
| Lamba Voltajı | 11.0V (Max.) |
| Lamba Akımı | 280mA (Typ.) |
| Lambalar Güç Tüketimi | 3.08W (Typ.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Lamba Sürücüsü Kartı | No |
PD080SL3 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | LVDS |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | LVDS (1 ch, 6/8-bit) |
| Panel için Giriş Voltajı | 3.3V (Typ.) |
| Panel için Giriş Akımı | 153mA (Typ.) |
| Panel Güç Tüketimi | 0.46/0.51/0.56W (Min./Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Sinyal Arabirimi | JAE - FI-SE20P-HFE, Pitch:1.25 mm, Pin:20 pins |
