Genel bakış
Şartname
PD104VT3
PD104VT3 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | PD104VT3 |
|---|---|
| Panel Markası | PVI |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| PD104VT3 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Çalışma sıcaklığı | -10 ~ 60 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 70 °C |
PD104VT3 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 640(RGB)×480 (VGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 76 PPI |
| En-Boy Oranı | 4:3 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.110×0.330 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.330×0.330 mm (H×V) |
| Ağırlık | 516±20g |
| Yüzey | Antiglare |
| Aktif Alan | 211.2×158.4 mm (H×V) |
| Bezel Bölgesi | 215.2×162.4 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 243×185.1 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 12.5±0.5 mm |
| Delikler ve Köşebentler | Face mounting holes (2-Φ3.5, 2-R1.75) on left, right bezel |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
PD104VT3 Optik Özellikler
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 330 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 262K (6-bit) |
| Tepki Süresi | 15/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | 60/60/40/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | 6 o'clock |
| Beyaz renk Kromatikliği | Wx:0.309; Wy:0.337 |
| Beyaz Varyasyon | 1.25/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
PD104VT3 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | Yes (180°) |
PD104VT3 Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type (Top and Bottom) |
|---|---|
| Lamba Tipi | CCFL |
| Lamba Miktarı | 2 pcs |
| Lamba Şekli | Straight |
| Lamba Ömrü Süresi | 30K(Min.) (Hours) |
| Lamba Voltajı | 540±54V |
| Lamba Akımı | 3.0/6.0/8.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Lamba Çalışma Frekansı | 50/60/70KHz (Min./Typ./Max.) |
| Lamba Başlatma Gerilimi | 1080/1410V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Lamba Sürücüsü Kartı | No |
PD104VT3 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | TTL |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | TTL (1 ch, 6-bit) |
| Panel için Giriş Voltajı | 3.3V (Typ.)(VCC) |
| Panel için Giriş Akımı | 300/390mA (Typ.)(ICC) |
| Ekran Sinyalleri için Gerilim | -0.1V≤VIL≤0.1VCC; 0.7VCC≤VIH≤VCC |
| Arabirim Türü | Connector |
| Sinyal Arabirimi | IRISO - IMSA-9632S-30Y900, Pitch:0.5 mm, Pin:30 pins |
