Genel bakış
Şartname
PW070XU8
PW070XU8 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | PW070XU8 |
|---|---|
| Panel Markası | PVI |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 480×234 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| PW070XU8 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ~ 70 °C |
| Depolama sıcaklığı | -30 ~ 80 °C |
PW070XU8 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 480(RGB)×234 |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 76 PPI |
| En-Boy Oranı | 16:9 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.107×0.370 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.321×0.370 mm (H×V) |
| Ağırlık | 166±10g |
| Yüzey | Antiglare, Hard coating |
| Aktif Alan | 154.08×86.58 mm (H×V) |
| Bezel Bölgesi | 156.88×89.38 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 166×100 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 7.2±0.3 mm |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
PW070XU8 Optik Özellikler
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 350 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 350 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | Full color () |
| Tepki Süresi | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | 50/50/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Beyaz renk Kromatikliği | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Beyaz Varyasyon | 1.33/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
PW070XU8 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | Yes (U/D, L/R) |
| Toplam Güç Tüketimi | 3.31W (Typ.) |
| Zaman Kontrol Cihazı (T-CON) | Need external T-CON: PVI-1004D |
PW070XU8 Arka Işık Sistemi
| Lamba Tipi | CCFL |
|---|---|
| Lamba Miktarı | 1 pcs |
| Lamba Ömrü Süresi | 40K(Typ.) (Hours) |
| Lamba Voltajı | 547±55V |
| Lamba Akımı | 3.0/6.0/8.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Lamba Çalışma Frekansı | 40/55/80KHz (Min./Typ./Max.) |
| Lamba Başlatma Gerilimi | 730/930/1145V (Max.)(Ta=+25/0/-20℃) |
| Lambalar Güç Tüketimi | 3.28W (Typ.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Lamba Sürücüsü Kartı | No |
PW070XU8 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | Analog |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | TFT Specific Analog RGB |
| Panel için Giriş Voltajı | 3.3/3.5/5.0/15.0/-12.0V (Typ.)(VCC1/VCC2/AVDD/VGH/VGL) |
| Panel için Giriş Akımı | 1.2/1.2/5.0/76.8/92.4mA (Typ.)(ICC1/ICC2/IVDD/IGH/IGL) |
| Panel Güç Tüketimi | 31.22mW (Typ.) |
| Arabirim Türü | FPC |
| 3D Ekran |
