RGS13128096WH000

| Panel Modeli | RGS13128096WH000 |
|---|---|
| Panel Markası | RiTdisplay |
| Açıklama | PM-OLED ,1.3 inch, 128×96 |
| Panel Tipi | PM-OLED |
| RGS13128096WH000 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Aktif Alan | 26.86×20.14 mm |
| Anahat | 33×26.8×1.71 mm |
| Yüzey | Antiglare |
| Kontrast Oranı | 2000 : 1 (Min.) |
| Ekran Renkleri | Mono(White) (1-bit) |
| Görüş açısı | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Sıklık | 85Hz |
| Sürücü IC | COF Built-in SSD1329 |
| Sinyal Arabirimi | 8-bit 6800/8080 parallel, SPI , 25 pins |
| Giriş gerilimi | 15/2.7V (Typ.)(VCC/VDD) |
LCDs-Screen.com RiTdisplay RGS13128096WH000'in özel stoklama distribütörüdür.
RiTdisplay RGS13128096WH000 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
RiTdisplay RGS13128096WH000 pdf veri sayfası için ya da RiTdisplay RGS13128096WH000 ya da diğer RiTdisplay LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com RGS13128096WH000 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
RiTdisplay RGS13128096WH000 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
RiTdisplay RGS13128096WH000 pdf veri sayfası için ya da RiTdisplay RGS13128096WH000 ya da diğer RiTdisplay LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com RGS13128096WH000 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
"RGS13128096WH000" için ilgili anahtar kelimeler
- RiTdisplay RGS13128096WH000
- RGS13128096WH000 veri sayfası
- RGS13128096WH000 resmi
- RGS13128096WH000 fiyatı
- RGS13128096WH000 distribütörü
