T-51752GL035-FW-AC
| Panel Modeli | T-51752GL035-FW-AC |
|---|---|
| Panel Markası | OPTREX |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 480×234 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| T-51752GL035-FW-AC Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktif Alan | 71.59×52.65 mm |
| Anahat | 85.5×65.5 mm |
| Yüzey | |
| Kontrast Oranı | 150:1 (Typ.) |
| Ekran Renkleri | Full color |
| Tepki Süresi | 15/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | 50/50/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamba Tipi | 1 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Sinyal Arabirimi | Analog RGB + Composite Video (NTSC/PAL) , 30 pins |
| Giriş gerilimi | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com OPTREX T-51752GL035-FW-AC'in özel stoklama distribütörüdür.
OPTREX T-51752GL035-FW-AC yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
OPTREX T-51752GL035-FW-AC pdf veri sayfası için ya da OPTREX T-51752GL035-FW-AC ya da diğer OPTREX LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com T-51752GL035-FW-AC distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
OPTREX T-51752GL035-FW-AC yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
OPTREX T-51752GL035-FW-AC pdf veri sayfası için ya da OPTREX T-51752GL035-FW-AC ya da diğer OPTREX LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com T-51752GL035-FW-AC distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
"T-51752GL035-FW-AC" için ilgili anahtar kelimeler
- OPTREX T-51752GL035-FW-AC
- T-51752GL035-FW-AC veri sayfası
- T-51752GL035-FW-AC resmi
- T-51752GL035-FW-AC fiyatı
- T-51752GL035-FW-AC distribütörü

