Genel bakış
Şartname
T370HW02 VB

T370HW02 VB Temel Bilgiler
| Panel Modeli | T370HW02 VB |
|---|---|
| Panel Markası | AUO |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,37 inch, 1920×1080 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| T370HW02 VB Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Model Alias | T370HW02 V.B |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
T370HW02 VB Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 59 PPI |
| En-Boy Oranı | 16:9 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.14225×0.42675 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.42675×0.42675 mm (H×V) |
| Ağırlık | 10.0Kgs (Typ.) |
| Yüzey | Antiglare (Haze 11%), Hard coating (3H) |
| Aktif Alan | 819.36×460.89 mm (H×V) |
| Bezel Bölgesi | 827.8×469.4 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 877×514.6 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 54.3±1 (with inverter) mm |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
T370HW02 VB Optik Özellikler
| Ekran modu | AMVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 500 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 2500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 16.7M (8-bit) |
| Renk Gamı | 72% NTSC (CIE1931) |
| Tepki Süresi | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Görüş açısı | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | Symmetry |
| Beyaz renk Kromatikliği | Wx:0.280; Wy:0.290 |
| Beyaz Varyasyon | 1.30 (Max.)(9 points) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
T370HW02 VB Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | No |
| Toplam Güç Tüketimi | 152W (Typ.) |
T370HW02 VB Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Direct light type |
|---|---|
| Lamba Tipi | CCFL |
| Lamba Ömrü Süresi | 50K(Min.) (Hours) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Lamba Sürücüsü Kartı | 140/147W (Typ./Max.) |
T370HW02 VB Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | LVDS |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Panel için Giriş Voltajı | 12.0V (Typ.) |
| Panel için Giriş Akımı | 1.0/1.2A (Typ./Max.) |
| Panel Güç Tüketimi | 12/14.4W (Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Sinyal Arabirimi | JAE - FI-RE51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
