TCG084VGLAAANN-AN00

| Panel Modeli | TCG084VGLAAANN-AN00 |
|---|---|
| Panel Markası | Kyocera |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,8.4 inch, 640×480 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| TCG084VGLAAANN-AN00 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktif Alan | 170.88×128.16 mm |
| Anahat | 199.5×147.4 mm |
| Yüzey | Antiglare |
| Kontrast Oranı | 500:1 (Typ.) |
| Ekran Renkleri | 262K (6-bit) |
| Tepki Süresi | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | 65/65/60/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Sıklık | 60Hz |
| Lamba Tipi | 2 strings WLED Without Driver |
| Sinyal Arabirimi | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Giriş gerilimi | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com Kyocera TCG084VGLAAANN-AN00'in özel stoklama distribütörüdür.
Kyocera TCG084VGLAAANN-AN00 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
Kyocera TCG084VGLAAANN-AN00 pdf veri sayfası için ya da Kyocera TCG084VGLAAANN-AN00 ya da diğer Kyocera LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com TCG084VGLAAANN-AN00 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
Kyocera TCG084VGLAAANN-AN00 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
Kyocera TCG084VGLAAANN-AN00 pdf veri sayfası için ya da Kyocera TCG084VGLAAANN-AN00 ya da diğer Kyocera LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com TCG084VGLAAANN-AN00 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
"TCG084VGLAAANN-AN00" için ilgili anahtar kelimeler
- Kyocera TCG084VGLAAANN-AN00
- TCG084VGLAAANN-AN00 veri sayfası
- TCG084VGLAAANN-AN00 resmi
- TCG084VGLAAANN-AN00 fiyatı
- TCG084VGLAAANN-AN00 distribütörü

