Genel bakış
Şartname
TM050XYHP02-00

TM050XYHP02-00 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | TM050XYHP02-00 |
|---|---|
| Panel Markası | TIANMA |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 540×960 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| TM050XYHP02-00 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ~ 70 °C |
| Depolama sıcaklığı | -30 ~ 80 °C |
TM050XYHP02-00 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 540(RGB)×960 (qHD) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 221 PPI |
| En-Boy Oranı | 9:16 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.03825×0.11475 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.11475×0.11475 mm (H×V) |
| Yüzey | Without Polarizer |
| Aktif Alan | 61.965×110.16 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 64.965×117.96 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 0.4 (Typ.) mm |
| Manzara veya Portre | Portrait type |
| Dokunmatik panel | Without |
TM050XYHP02-00 Optik Özellikler
| Ekran modu | Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 0 cd/m² |
| Kontrast Oranı | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Renk Gamı | 70% NTSC (CIE1931) |
| Tepki Süresi | 10/15 (Typ.)(Tr/Td); 35 (Typ.)(G to G) |
| Görüş açısı | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | Symmetry |
| Geçirgenlik | 3.7% (Typ.)(with Polarizer) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
TM050XYHP02-00 Elektronik Özelliği
| Sürücü IC | Suggest OTM9608A, OTM9605A, NT35516, NT35517, HX8389-B |
|---|
TM050XYHP02-00 Arka Işık Sistemi
| Lamba Tipi | No B/L |
|---|
