Genel bakış
Şartname
TS056KAAAD01-00

TS056KAAAD01-00 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | TS056KAAAD01-00 |
|---|---|
| Panel Markası | TIANMA |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,5.6 inch, 320×234 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| TS056KAAAD01-00 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Model Alias | TM056KDH01 |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ~ 70 °C |
| Depolama sıcaklığı | -30 ~ 80 °C |
TS056KAAAD01-00 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 320(RGB)×234 |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 71 PPI |
| En-Boy Oranı | 4:3 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.118×0.362 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.354×0.362 mm (H×V) |
| Ağırlık | 123.0g (Typ.) |
| Yüzey | Antiglare |
| Aktif Alan | 113.28×84.708 mm (H×V) |
| Bezel Bölgesi | 116.08×87.51 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 126.5×100 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 5.7 (Typ.) mm |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
TS056KAAAD01-00 Optik Özellikler
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 200 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 300 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | Full color () |
| Renk Gamı | 50% NTSC (CIE1931) |
| Tepki Süresi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Görüş açısı | 65/65/45/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | 12 o'clock |
| Beyaz renk Kromatikliği | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Beyaz Varyasyon | 1.25/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
TS056KAAAD01-00 Elektronik Özelliği
| Ters Çevir | Yes (U/D, L/R) |
|---|---|
| Zaman Kontrol Cihazı (T-CON) | Need external T-CON |
TS056KAAAD01-00 Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type |
|---|---|
| Lamba Tipi | WLED |
| Lamba Miktarı | 2S7P |
| Lamba Şekli | Array |
| Lamba Voltajı | 6.4V (Typ.) |
| Lamba Akımı | 140mA (Typ.) |
| Lambalar Güç Tüketimi | 896mW (Typ.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Lamba Sürücüsü Kartı | No |
TS056KAAAD01-00 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | Analog |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | TFT Specific Analog RGB |
| Panel için Giriş Voltajı | 5.0/5.0/15.0/-10.0V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
| Panel için Giriş Akımı | 0.8/3.41/0.056/0.056mA (Typ.)(ICC/IAVDD/IGH/IGL) |
| Arabirim Türü | FPC |
| 3D Ekran |
