V260H1-PE1

| Panel Modeli | V260H1-PE1 |
|---|---|
| Panel Markası | CHIMEI INNOLUX |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,26.0 inch, 1920×1080 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| V260H1-PE1 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktif Alan | 576×324 mm |
| Anahat | 592×339.8 mm |
| Yüzey | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrast Oranı | 800:1 (Typ.) |
| Ekran Renkleri | 16.7M (8-bit) |
| Tepki Süresi | 1.4/3.6 (Typ.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | 80/80/80/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Sıklık | 60Hz |
| Sinyal Arabirimi | LVDS (2 ch, 8-bit) , 51 pins |
| Giriş gerilimi | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com CHIMEI INNOLUX V260H1-PE1'in özel stoklama distribütörüdür.
CHIMEI INNOLUX V260H1-PE1 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
CHIMEI INNOLUX V260H1-PE1 pdf veri sayfası için ya da CHIMEI INNOLUX V260H1-PE1 ya da diğer CHIMEI INNOLUX LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com V260H1-PE1 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
CHIMEI INNOLUX V260H1-PE1 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
CHIMEI INNOLUX V260H1-PE1 pdf veri sayfası için ya da CHIMEI INNOLUX V260H1-PE1 ya da diğer CHIMEI INNOLUX LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com V260H1-PE1 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
"V260H1-PE1" için ilgili anahtar kelimeler
- CHIMEI INNOLUX V260H1-PE1
- V260H1-PE1 veri sayfası
- V260H1-PE1 resmi
- V260H1-PE1 fiyatı
- V260H1-PE1 distribütörü

