Genel bakış
Şartname
V546H1-LE2

V546H1-LE2 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | V546H1-LE2 |
|---|---|
| Panel Markası | CHIMEI INNOLUX |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 1920×1080 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| V546H1-LE2 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
| Uyarılar | CB,UL |
V546H1-LE2 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 40 PPI |
| En-Boy Oranı | 16:9 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.210×0.630 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.630×0.630 mm (H×V) |
| Ağırlık | 21.5Kgs |
| Yüzey | Antiglare (Haze 11%), Hard coating (3H) |
| Aktif Alan | 1209.6×680.4 mm (H×V) |
| Bezel Bölgesi | 1217.6×688.4 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 1267.6×738.4 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 40.0±1.5 mm |
| Delikler ve Köşebentler | Side mounting holes; Face mounting holes |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
V546H1-LE2 Optik Özellikler
| Ekran modu | MVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 500 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 4000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) |
| Renk Gamı | 80% NTSC (CIE1931) |
| Tepki Süresi | 4.5 (Typ.)(G to G) |
| Görüş açısı | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | Symmetry |
| Beyaz renk Kromatikliği | Wx:0.280; Wy:0.290 |
| Beyaz Varyasyon | 1.30 (Max.)(5 points) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
V546H1-LE2 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 120Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | No |
V546H1-LE2 Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type |
|---|---|
| Lamba Tipi | WLED |
| Lamba Voltajı | 42.0V (Max.) |
| Lamba Akımı | 35±2.1mA |
| Arabirim Türü | Connector |
| Lamba Sürücüsü Kartı | 185/197W (Typ./Max.) |
V546H1-LE2 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | LVDS |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | LVDS (4 ch, 10-bit) |
| Panel için Giriş Voltajı | 12.0V (Typ.) |
| Panel için Giriş Akımı | TBD |
| Arabirim Türü | Connector |
| Sinyal Arabirimi | JAE - FI-RE51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
| 3D Ekran |
