V650DK1-PS1

| Panel Modeli | V650DK1-PS1 |
|---|---|
| Panel Markası | CHIMEI INNOLUX |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,65 inch, 3840×2160 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| V650DK1-PS1 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Ekran modu | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktif Alan | 1428.48×803.52 mm |
| Anahat | 1443.48×819.57 mm |
| Yüzey | Antiglare (Haze 1%) |
| Kontrast Oranı | 5000:1 (Typ.) |
| Ekran Renkleri | 1.07B (10-bit) |
| Tepki Süresi | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Görüş açısı | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Sıklık | 120Hz |
| Sinyal Arabirimi | LVDS (4 ch, 10-bit) , 102 pins |
| Giriş gerilimi | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com CHIMEI INNOLUX V650DK1-PS1'in özel stoklama distribütörüdür.
CHIMEI INNOLUX V650DK1-PS1 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
CHIMEI INNOLUX V650DK1-PS1 pdf veri sayfası için ya da CHIMEI INNOLUX V650DK1-PS1 ya da diğer CHIMEI INNOLUX LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com V650DK1-PS1 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
CHIMEI INNOLUX V650DK1-PS1 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
CHIMEI INNOLUX V650DK1-PS1 pdf veri sayfası için ya da CHIMEI INNOLUX V650DK1-PS1 ya da diğer CHIMEI INNOLUX LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com V650DK1-PS1 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
"V650DK1-PS1" için ilgili anahtar kelimeler
- CHIMEI INNOLUX V650DK1-PS1
- V650DK1-PS1 veri sayfası
- V650DK1-PS1 resmi
- V650DK1-PS1 fiyatı
- V650DK1-PS1 distribütörü

