V650HP1-LD1

| Panel Modeli | V650HP1-LD1 |
|---|---|
| Panel Markası | CHIMEI INNOLUX |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,65 inch, 1920×1080 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| V650HP1-LD1 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Ekran modu | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktif Alan | 1428.48×803.52 mm |
| Anahat | 1462.25×842 mm |
| Yüzey | Antiglare, Hard coating (3H), Antireflection |
| Kontrast Oranı | 4800:1 (Typ.) |
| Ekran Renkleri | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Tepki Süresi | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Görüş açısı | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Sıklık | 120Hz |
| Lamba Tipi | WLED Without Driver |
| Sinyal Arabirimi | LVDS (4 ch, 10-bit) , 92 pins |
| Giriş gerilimi | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com CHIMEI INNOLUX V650HP1-LD1'in özel stoklama distribütörüdür.
CHIMEI INNOLUX V650HP1-LD1 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
CHIMEI INNOLUX V650HP1-LD1 pdf veri sayfası için ya da CHIMEI INNOLUX V650HP1-LD1 ya da diğer CHIMEI INNOLUX LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com V650HP1-LD1 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
CHIMEI INNOLUX V650HP1-LD1 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
CHIMEI INNOLUX V650HP1-LD1 pdf veri sayfası için ya da CHIMEI INNOLUX V650HP1-LD1 ya da diğer CHIMEI INNOLUX LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com V650HP1-LD1 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
"V650HP1-LD1" için ilgili anahtar kelimeler
- CHIMEI INNOLUX V650HP1-LD1
- V650HP1-LD1 veri sayfası
- V650HP1-LD1 resmi
- V650HP1-LD1 fiyatı
- V650HP1-LD1 distribütörü

