Přehled
Specifikace
LB080WV3-B1

LB080WV3-B1 Základní informace
| panel Model | LB080WV3-B1 |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LB080WV3-B1 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Model Alias | LB080WV3 (B1) |
| Provozní teplota | -10 ~ 60 °C |
| skladovací teplota | -20 ~ 70 °C |
LB080WV3-B1 Mechanické vlastnosti
| dot Rozlišení | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixel | RGB Vertical Stripe |
| pixel Hustota | 116 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.0736×0.2070 mm (H×V) |
| pixel Pitch | 0.2208×0.2070 mm (H×V) |
| Hmotnost | 250/260g (Typ./Max.) |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| aktivní plocha | 176.64×99.36 mm (H×V) |
| bezel Area | 181.0×103.8 mm (H×V) |
| nástin Dimension | 198×117 mm (H×V) |
| nástin Hloubka | 10.3±0.3 mm |
| Dírami Konzoly | Side mounting holes (4-M2) |
| Na šířku nebo výšku | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
LB080WV3-B1 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 400 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barevný displej | 262K (6-bit) |
| Color Gamut | 45% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 10/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 60/60/40/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Směr pohledu | 6 o'clock |
| Bílá barva barevnosti | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| bílá Variation | 1.25/1.40 (Typ./Max.)(5 points) |
| čitelný na slunci | N |
LB080WV3-B1 elektronika Feature
| vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| reverzní Scan | Yes (U/D, L/R) |
| Celková spotřeba energie | 4.8W (Typ.) |
LB080WV3-B1 podsvícení System
| lampa Position | Edge light type (Top side) |
|---|---|
| Typ Lamp | CCFL |
| Částka lampa | 1 pcs |
| Životnost lampy Time | 20K(Min.) (Hours) |
| napětí zdroje | 600/630/740V (Min./Typ./Max.) |
| proud zdroje | 3.0/6.0/7.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Lampa Provozní frekvence | 35/80KHz (Min./Max.) |
| Lampa Uvedení do provozu Napětí | 1200/1440V (Max.)(Ta=+25/-30℃) |
| Žárovky Příkon | 3.78W (Typ.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Lamp Driver Board | No |
LB080WV3-B1 rozhraní signál
| signál Kategorie | TTL |
|---|---|
| Třída signál | CMOS/TTL (1 ch, 6-bit) |
| Vstupní napětí pro panelech | 5.0V (Typ.)(VCC) |
| Vstupní proud pro panelech | 230mA (Typ.)(ICC) |
| Spotřeba panel Power | 0.8W (Typ.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| rozhraní signál | HRS - FH12K-40S-0.5SH, Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
