Áttekintés
Leírás
LB080WV3-B1

LB080WV3-B1 Alapinformációk
| panel típus | LB080WV3-B1 |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×480 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LB080WV3-B1 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Modell Alias | LB080WV3 (B1) |
| Üzemi hőmérséklet | -10 ~ 60 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -20 ~ 70 °C |
LB080WV3-B1 mechanikai jellemzők
| képpontos | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 116 PPI |
| Képarány | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.0736×0.2070 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.2208×0.2070 mm (H×V) |
| Súly | 250/260g (Typ./Max.) |
| Felület | Antiglare, Hard coating (3H) |
| aktív terület | 176.64×99.36 mm (H×V) |
| előlap Area | 181.0×103.8 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 198×117 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 10.3±0.3 mm |
| Holes & tartók | Side mounting holes (4-M2) |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
| Érintő panel | Without |
LB080WV3-B1 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 400 cd/m² (Typ.) |
| kontraszt arány | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| kijelző Színes | 262K (6-bit) |
| színskála | 45% NTSC (CIE1931) |
| Válaszidő | 10/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Látószög | 60/60/40/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Profil irány | 6 o'clock |
| Fehér színű Chromaticity | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| fehér változat | 1.25/1.40 (Typ./Max.)(5 points) |
| napfényben is olvasható | N |
LB080WV3-B1 Electronics Feature
| függőleges frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| fordított Scan | Yes (U/D, L/R) |
| A teljes energiafogyasztás | 4.8W (Typ.) |
LB080WV3-B1 háttérvilágítás
| lámpa pozíció | Edge light type (Top side) |
|---|---|
| lámpa típusa | CCFL |
| lámpa összege | 1 pcs |
| Lámpa üzemidő | 20K(Min.) (Hours) |
| lámpa feszültség | 600/630/740V (Min./Typ./Max.) |
| lámpa áram | 3.0/6.0/7.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Lámpa Működési frekvencia | 35/80KHz (Min./Max.) |
| Lámpa Startup Feszültség | 1200/1440V (Max.)(Ta=+25/-30℃) |
| Lámpák Fogyasztás | 3.78W (Typ.) |
| interfész típusa | Connector |
| Lámpa vezető testület | No |
LB080WV3-B1 Jelző interfész
| jel Kategória | TTL |
|---|---|
| Jelosztály | CMOS/TTL (1 ch, 6-bit) |
| Bemeneti feszültség panelba | 5.0V (Typ.)(VCC) |
| Áramfelvétel panelba | 230mA (Typ.)(ICC) |
| Panel Fogyasztás | 0.8W (Typ.) |
| interfész típusa | Connector |
| Jelző interfész | HRS - FH12K-40S-0.5SH, Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
