Přehled
Specifikace
LC201V02-SDA3

LC201V02-SDA3 Základní informace
| panel Model | LC201V02-SDA3 |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,20.1 inch, 640×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LC201V02-SDA3 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Model Alias | LC201V02 (SD)(A3) |
| Provozní teplota | 0 ~ 50 °C |
| skladovací teplota | -20 ~ 60 °C |
LC201V02-SDA3 Mechanické vlastnosti
| dot Rozlišení | 640(RGB)×480 (VGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixel | RGB Vertical Stripe |
| pixel Hustota | 39 PPI |
| Poměr stran | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.2125×0.6375 mm (H×V) |
| pixel Pitch | 0.6375×0.6375 mm (H×V) |
| Hmotnost | 3.50Kgs (Typ.) |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| aktivní plocha | 408×306 mm (H×V) |
| bezel Area | 413.0×311.0 mm (H×V) |
| nástin Dimension | 432×331.5 mm (H×V) |
| nástin Hloubka | 25.0±0.5 mm |
| Dírami Konzoly | Side mounting holes (4-M3) |
| Na šířku nebo výšku | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
LC201V02-SDA3 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 450 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barevný displej | 16.7M (8-bit) |
| Doba odezvy | 12/13 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Směr pohledu | Symmetry |
| Bílá barva barevnosti | Wx:0.289; Wy:0.304 |
| bílá Variation | 1.30 (Max.)(5 points) |
| čitelný na slunci | N |
LC201V02-SDA3 elektronika Feature
| vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| reverzní Scan | No |
| Celková spotřeba energie | 32.24W (Typ.) |
| Reálného času (T-CON) | Embedded T-CON |
LC201V02-SDA3 podsvícení System
| lampa Position | Edge light type (Top and Bottom) |
|---|---|
| Typ Lamp | CCFL |
| Částka lampa | 6 pcs |
| Tvar lampa | Straight |
| Životnost lampy Time | 50K(Min.) (Hours) |
| napětí zdroje | 700/720/825V (Min./Typ./Max.) |
| proud zdroje | 3.0/7.0/7.5mA (Min./Typ./Max.) |
| Lampa Provozní frekvence | 40/50/60KHz (Min./Typ./Max.) |
| Lampa Uvedení do provozu Napětí | 1100/1430V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Žárovky Příkon | 30.24/33.27W (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Lamp Driver Board | No |
LC201V02-SDA3 rozhraní signál
| signál Kategorie | TTL |
|---|---|
| Třída signál | CMOS (1 ch, 8-bit) |
| Vstupní napětí pro panelech | 12.0V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panelech | 166/191mA (Typ./Max.) |
| Spotřeba panel Power | 2.0/2.3W (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| rozhraní signál | HRS - DF9B-41P-1V, Pitch:1.0 mm, Pin:41 pins |
