Áttekintés
Leírás
LC201V02-SDA3

LC201V02-SDA3 Alapinformációk
| panel típus | LC201V02-SDA3 |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,20.1 inch, 640×480 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LC201V02-SDA3 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Modell Alias | LC201V02 (SD)(A3) |
| Üzemi hőmérséklet | 0 ~ 50 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -20 ~ 60 °C |
LC201V02-SDA3 mechanikai jellemzők
| képpontos | 640(RGB)×480 (VGA) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 39 PPI |
| Képarány | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.2125×0.6375 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.6375×0.6375 mm (H×V) |
| Súly | 3.50Kgs (Typ.) |
| Felület | Antiglare, Hard coating (3H) |
| aktív terület | 408×306 mm (H×V) |
| előlap Area | 413.0×311.0 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 432×331.5 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 25.0±0.5 mm |
| Holes & tartók | Side mounting holes (4-M3) |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
| Érintő panel | Without |
LC201V02-SDA3 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 450 cd/m² (Typ.) |
| kontraszt arány | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| kijelző Színes | 16.7M (8-bit) |
| Válaszidő | 12/13 (Typ.)(Tr/Td) |
| Látószög | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Profil irány | Symmetry |
| Fehér színű Chromaticity | Wx:0.289; Wy:0.304 |
| fehér változat | 1.30 (Max.)(5 points) |
| napfényben is olvasható | N |
LC201V02-SDA3 Electronics Feature
| függőleges frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| fordított Scan | No |
| A teljes energiafogyasztás | 32.24W (Typ.) |
| Idő Controller (T-CON) | Embedded T-CON |
LC201V02-SDA3 háttérvilágítás
| lámpa pozíció | Edge light type (Top and Bottom) |
|---|---|
| lámpa típusa | CCFL |
| lámpa összege | 6 pcs |
| lámpa alakja | Straight |
| Lámpa üzemidő | 50K(Min.) (Hours) |
| lámpa feszültség | 700/720/825V (Min./Typ./Max.) |
| lámpa áram | 3.0/7.0/7.5mA (Min./Typ./Max.) |
| Lámpa Működési frekvencia | 40/50/60KHz (Min./Typ./Max.) |
| Lámpa Startup Feszültség | 1100/1430V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Lámpák Fogyasztás | 30.24/33.27W (Typ./Max.) |
| interfész típusa | Connector |
| Lámpa vezető testület | No |
LC201V02-SDA3 Jelző interfész
| jel Kategória | TTL |
|---|---|
| Jelosztály | CMOS (1 ch, 8-bit) |
| Bemeneti feszültség panelba | 12.0V (Typ.) |
| Áramfelvétel panelba | 166/191mA (Typ./Max.) |
| Panel Fogyasztás | 2.0/2.3W (Typ./Max.) |
| interfész típusa | Connector |
| Jelző interfész | HRS - DF9B-41P-1V, Pitch:1.0 mm, Pin:41 pins |
