Přehled
Specifikace
LH240Q33-TH02

LH240Q33-TH02 Základní informace
| panel Model | LH240Q33-TH02 |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LH240Q33-TH02 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Model Alias | LH240Q33 (TH)(02) |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
LH240Q33-TH02 Mechanické vlastnosti
| dot Rozlišení | 240(RGB)×320 (QVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixel | RGB Vertical Stripe |
| pixel Hustota | 166 PPI |
| Poměr stran | 3:4 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.051×0.153 mm (H×V) |
| pixel Pitch | 0.153×0.153 mm (H×V) |
| Hmotnost | 3.3±0.33g |
| Povrch | Without Polarizer |
| aktivní plocha | 36.72×48.96 mm (H×V) |
| nástin Dimension | 40.52×57.46 mm (H×V) |
| nástin Hloubka | 0.6±0.05 mm |
| Na šířku nebo výšku | Portrait type |
| Dotykový panel | Without |
LH240Q33-TH02 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 0 cd/m² |
| kontrastní poměr | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Color Gamut | 60% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Směr pohledu | 12 o'clock |
| propustnost | 12.71% (Typ.)(without Polarizer) |
| čitelný na slunci | N |
LH240Q33-TH02 elektronika Feature
| Driver IC | Suggest R61505W |
|---|
LH240Q33-TH02 podsvícení System
| Typ Lamp | No B/L |
|---|
