Przegląd
Specyfikacja
LH240Q33-TH02

LH240Q33-TH02 Podstawowe informacje
| panel model | LH240Q33-TH02 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LH240Q33-TH02 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LH240Q33 (TH)(02) |
| temperatura robocza | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
LH240Q33-TH02 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 240(RGB)×320 (QVGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 166 PPI |
| Proporcje obrazu | 3:4 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.051×0.153 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.153×0.153 mm (H×V) |
| Waga | 3.3±0.33g |
| Powierzchnia | Without Polarizer |
| Obszar aktywny | 36.72×48.96 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 40.52×57.46 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 0.6±0.05 mm |
| Pozioma lub pionowa | Portrait type |
| Panel dotykowy | Without |
LH240Q33-TH02 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| color Gamut | 60% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | 12 o'clock |
| przepuszczalności | 12.71% (Typ.)(without Polarizer) |
| czytelny w słońcu | N |
LH240Q33-TH02 Cecha Electronics
| sterownik IC | Suggest R61505W |
|---|
LH240Q33-TH02 Układ podświetlenia
| Rodzaj lampy | No B/L |
|---|
