Přehled
Specifikace
LM230WF5-TLF1

LM230WF5-TLF1 Základní informace
| panel Model | LM230WF5-TLF1 |
|---|---|
| panel Brand | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,23.0 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LM230WF5-TLF1 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Model Alias | LM230WF5 (TL)(F1) |
| Provozní teplota | 0 ~ 50 °C |
| skladovací teplota | -20 ~ 60 °C |
LM230WF5-TLF1 Mechanické vlastnosti
| dot Rozlišení | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Konfigurace pixel | RGB Vertical Stripe |
| pixel Hustota | 95 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.0884×0.2652 mm (H×V) |
| pixel Pitch | 0.2652×0.2652 mm (H×V) |
| Hmotnost | 1.98/2.08Kgs (Typ./Max.) |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| aktivní plocha | 509.184×286.416 mm (H×V) |
| bezel Area | 513.8×291.0 mm (H×V) |
| nástin Dimension | 533.2×321 mm (H×V) |
| nástin Hloubka | 8.7/10.7 (Typ./Max.) mm |
| Dírami Konzoly | Side mounting holes (4-M3) on left, right bezel |
| Na šířku nebo výšku | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
LM230WF5-TLF1 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 250 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barevný displej | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Color Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 1.3/3.7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 85/85/75/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Směr pohledu | 6 o'clock |
| Bílá barva barevnosti | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| bílá Variation | 1.33 (Max.)(9 points) |
| čitelný na slunci | N |
LM230WF5-TLF1 elektronika Feature
| vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| reverzní Scan | No |
| Celková spotřeba energie | 15.8W (Typ.) |
LM230WF5-TLF1 podsvícení System
| lampa Position | Edge light type (Right side) |
|---|---|
| Typ Lamp | WLED |
| Částka lampa | 2 strings |
| Tvar lampa | 2 strings |
| Životnost lampy Time | 30K(Min.) (Hours) |
| napětí zdroje | 47.3±3.0V |
| proud zdroje | 120/125mA (Typ./Max.) |
| Žárovky Příkon | 11.3/12.1W (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| rozhraní Position | |
| Lamp Driver Board | No |
LM230WF5-TLF1 rozhraní signál
| signál Kategorie | LVDS |
|---|---|
| Třída signál | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Vstupní napětí pro panelech | 5.0V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panelech | 0.90A (Typ.) |
| Spotřeba panel Power | 4.50W (Typ.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| rozhraní Position | |
| rozhraní signál | UJU - IS100-L30O-C23, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
