Przegląd
Specyfikacja
LM230WF5-TLF1

LM230WF5-TLF1 Podstawowe informacje
| panel model | LM230WF5-TLF1 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,23.0 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LM230WF5-TLF1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LM230WF5 (TL)(F1) |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
LM230WF5-TLF1 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 95 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.0884×0.2652 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.2652×0.2652 mm (H×V) |
| Waga | 1.98/2.08Kgs (Typ./Max.) |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Obszar aktywny | 509.184×286.416 mm (H×V) |
| Bezel Area | 513.8×291.0 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 533.2×321 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 8.7/10.7 (Typ./Max.) mm |
| Dziury i wsporniki | Side mounting holes (4-M3) on left, right bezel |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LM230WF5-TLF1 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 250 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| color Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 1.3/3.7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 85/85/75/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | 6 o'clock |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Biały Variation | 1.33 (Max.)(9 points) |
| czytelny w słońcu | N |
LM230WF5-TLF1 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
| Całkowity pobór mocy | 15.8W (Typ.) |
LM230WF5-TLF1 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type (Right side) |
|---|---|
| Rodzaj lampy | WLED |
| Kwota lamp | 2 strings |
| Kształt lampy | 2 strings |
| Lamp Life Time | 30K(Min.) (Hours) |
| lampa Napięcie | 47.3±3.0V |
| Prąd lampy | 120/125mA (Typ./Max.) |
| Lampy Pobór mocy | 11.3/12.1W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs Pozycja | |
| Kierowca Board Lampa | No |
LM230WF5-TLF1 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 5.0V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 0.90A (Typ.) |
| Pobór Power Panel | 4.50W (Typ.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs Pozycja | |
| Interfejs sygnału | UJU - IS100-L30O-C23, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
