Přehled
Specifikace
LP141X13-C2

LP141X13-C2 Základní informace
| panel Model | LP141X13-C2 |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14.1 inch, 1024×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LP141X13-C2 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Model Alias | LP141X13 (C2) |
| Provozní teplota | 0 ~ 50 °C |
| skladovací teplota | -20 ~ 60 °C |
LP141X13-C2 Mechanické vlastnosti
| dot Rozlišení | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixel | RGB Vertical Stripe |
| pixel Hustota | 91 PPI |
| Poměr stran | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.093×0.279 mm (H×V) |
| pixel Pitch | 0.279×0.279 mm (H×V) |
| Hmotnost | 435/445g (Typ./Max.) |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (3H), Antireflection |
| aktivní plocha | 285.696×214.272 mm (H×V) |
| bezel Area | 289.0×217.6 mm (H×V) |
| nástin Dimension | 299×226.5 mm (H×V) |
| nástin Hloubka | 5.2/5.5 (Typ./Max.) mm |
| styl tvar | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Dírami Konzoly | Side mounting holes (8-M2) on left, right bezel |
| Na šířku nebo výšku | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
LP141X13-C2 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 200 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 200 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barevný displej | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | 10/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 40/40/10/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Směr pohledu | 6 o'clock |
| Bílá barva barevnosti | Wx:0.320; Wy:0.330 |
| bílá Variation | 1.40/1.60 (Typ./Max.)(13 points) |
| čitelný na slunci | N |
LP141X13-C2 elektronika Feature
| vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| reverzní Scan | No |
| Celková spotřeba energie | 4.56W (Typ.) |
LP141X13-C2 podsvícení System
| lampa Position | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Typ Lamp | CCFL |
| Částka lampa | 1 pcs |
| Tvar lampa | Straight |
| Životnost lampy Time | 10K(Min.) (Hours) |
| napětí zdroje | 615/630/795V (Min./Typ./Max.) |
| proud zdroje | 3.0/6.0/6.5mA (Min./Typ./Max.) |
| Lampa Provozní frekvence | 50/65/80KHz (Min./Typ./Max.) |
| Lampa Uvedení do provozu Napětí | 1140/1370V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Žárovky Příkon | 3.8/4.2W (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Lamp Driver Board | No |
LP141X13-C2 rozhraní signál
| signál Kategorie | LVDS |
|---|---|
| Třída signál | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Vstupní napětí pro panelech | 3.3V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panelech | 180/210mA (Typ./Max.) |
| Spotřeba panel Power | 0.78/1.44W (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| rozhraní signál | JAE - FI-XB30SR-HF11, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
