Áttekintés
Leírás
LP141X13-C2

LP141X13-C2 Alapinformációk
| panel típus | LP141X13-C2 |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.1 inch, 1024×768 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LP141X13-C2 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Modell Alias | LP141X13 (C2) |
| Üzemi hőmérséklet | 0 ~ 50 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -20 ~ 60 °C |
LP141X13-C2 mechanikai jellemzők
| képpontos | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 91 PPI |
| Képarány | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.093×0.279 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.279×0.279 mm (H×V) |
| Súly | 435/445g (Typ./Max.) |
| Felület | Antiglare, Hard coating (3H), Antireflection |
| aktív terület | 285.696×214.272 mm (H×V) |
| előlap Area | 289.0×217.6 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 299×226.5 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 5.2/5.5 (Typ./Max.) mm |
| alakja stílus | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Holes & tartók | Side mounting holes (8-M2) on left, right bezel |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
| Érintő panel | Without |
LP141X13-C2 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 200 cd/m² (Typ.) |
| kontraszt arány | 200 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| kijelző Színes | 262K (6-bit) |
| Válaszidő | 10/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Látószög | 40/40/10/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Profil irány | 6 o'clock |
| Fehér színű Chromaticity | Wx:0.320; Wy:0.330 |
| fehér változat | 1.40/1.60 (Typ./Max.)(13 points) |
| napfényben is olvasható | N |
LP141X13-C2 Electronics Feature
| függőleges frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| fordított Scan | No |
| A teljes energiafogyasztás | 4.56W (Typ.) |
LP141X13-C2 háttérvilágítás
| lámpa pozíció | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| lámpa típusa | CCFL |
| lámpa összege | 1 pcs |
| lámpa alakja | Straight |
| Lámpa üzemidő | 10K(Min.) (Hours) |
| lámpa feszültség | 615/630/795V (Min./Typ./Max.) |
| lámpa áram | 3.0/6.0/6.5mA (Min./Typ./Max.) |
| Lámpa Működési frekvencia | 50/65/80KHz (Min./Typ./Max.) |
| Lámpa Startup Feszültség | 1140/1370V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Lámpák Fogyasztás | 3.8/4.2W (Typ./Max.) |
| interfész típusa | Connector |
| Lámpa vezető testület | No |
LP141X13-C2 Jelző interfész
| jel Kategória | LVDS |
|---|---|
| Jelosztály | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Bemeneti feszültség panelba | 3.3V (Typ.) |
| Áramfelvétel panelba | 180/210mA (Typ./Max.) |
| Panel Fogyasztás | 0.78/1.44W (Typ./Max.) |
| interfész típusa | Connector |
| Jelző interfész | JAE - FI-XB30SR-HF11, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
