Přehled
Specifikace
LP156WF3-SLB2

LP156WF3-SLB2 Základní informace
| panel Model | LP156WF3-SLB2 |
|---|---|
| panel Brand | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LP156WF3-SLB2 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Model Alias | LP156WF3 (SL)(B2) |
| Provozní teplota | 0 ~ 50 °C |
| skladovací teplota | -20 ~ 60 °C |
LP156WF3-SLB2 Mechanické vlastnosti
| dot Rozlišení | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Konfigurace pixel | RGB Vertical Stripe |
| pixel Hustota | 141 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.05975×0.17925 mm (H×V) |
| pixel Pitch | 0.17925×0.17925 mm (H×V) |
| Hmotnost | 650g (Max.) |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| aktivní plocha | 344.16×193.59 mm (H×V) |
| bezel Area | 348.35×197.25 mm (H×V) |
| nástin Dimension | 359.3×212.1 mm (H×V) |
| nástin Hloubka | 7.2 (Max.) mm |
| styl tvar | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Dírami Konzoly | Side mounting holes (8-M2) on left, right bezel |
| Na šířku nebo výšku | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
LP156WF3-SLB2 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 210 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 700 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barevný displej | 1.07B (10-bit) |
| Doba odezvy | 30 (Typ.)(Tr+Td); 15 (Typ.)(G to G) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Směr pohledu | Symmetry |
| Bílá barva barevnosti | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| bílá Variation | 1.40/1.60 (Typ./Max.)(13 points) |
| čitelný na slunci | N |
LP156WF3-SLB2 elektronika Feature
| vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| reverzní Scan | No |
| Celková spotřeba energie | 19.87W (Typ.) |
LP156WF3-SLB2 podsvícení System
| lampa Position | Edge light type |
|---|---|
| Typ Lamp | RGB LED |
| Životnost lampy Time | 15K(Min.) (Hours) |
| napětí zdroje | 36.3V (Max.) |
| proud zdroje | 28/50/35mA (Max.)(R/G/B) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Lamp Driver Board | 14.1/19.5W (Typ./Max.) |
LP156WF3-SLB2 rozhraní signál
| signál Kategorie | LVDS |
|---|---|
| Třída signál | LVDS (2 ch, 10-bit) |
| Vstupní napětí pro panelech | 3.3V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panelech | 1.75±0.26A |
| Spotřeba panel Power | 5.77±0.85W |
| Typ rozhraní | Connector |
| rozhraní signál | JAE - FI-VHP50S-A-HF11, Pitch:0.5 mm, Pin:50 pins |
