LQ106K1LA01B

| panel Model | LQ106K1LA01B |
|---|---|
| panel Brand | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.6 inch, 1280×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LQ106K1LA01B Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | Transmissive |
| aktivní plocha | 230.4×138.24 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | |
| Barvy | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | |
| Úhel pohledu | |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ Lamp |
LCDs-Screen.com je specialita distributor punčochy SHARP LQ106K1LA01B.
SHARP LQ106K1LA01B jsou nové & k dispozici na LCDs-Screen.com původní zásoby, stejný den plavby s volným poštovné náklady.
Pro SHARP LQ106K1LA01B pdf listu nebo podrobné specifikace SHARP LQ106K1LA01B nebo jiných LCD SHARP, prosím napište nám, Budeme rádi poskytneme jeden.
Požádat o cenovou nabídku od SHARP distributora LQ106K1LA01B na LCDs-Screen.com. Napište nám: [email protected]
SHARP LQ106K1LA01B jsou nové & k dispozici na LCDs-Screen.com původní zásoby, stejný den plavby s volným poštovné náklady.
Pro SHARP LQ106K1LA01B pdf listu nebo podrobné specifikace SHARP LQ106K1LA01B nebo jiných LCD SHARP, prosím napište nám, Budeme rádi poskytneme jeden.
Požádat o cenovou nabídku od SHARP distributora LQ106K1LA01B na LCDs-Screen.com. Napište nám: [email protected]
Související klíčová slova pro "LQ106K1LA01B"
- SHARP LQ106K1LA01B
- LQ106K1LA01B list
- LQ106K1LA01B image
- LQ106K1LA01B cena
- distributor LQ106K1LA01B
