Přehled
Specifikace
LS035B7UG1PZ

LS035B7UG1PZ Základní informace
| panel Model | LS035B7UG1PZ |
|---|---|
| panel Brand | SHARP |
| descrition | CG-Silicon ,3.5 inch, 320×480 |
| Typ panelu | CG-Silicon |
| LS035B7UG1PZ Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
LS035B7UG1PZ Mechanické vlastnosti
| dot Rozlišení | 320(RGB)×480 (HVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixel | RGB Vertical Stripe |
| pixel Hustota | 162 PPI |
| Poměr stran | 2:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.052×0.156 mm (H×V) |
| pixel Pitch | 0.156×0.156 mm (H×V) |
| Hmotnost | 4.9g |
| aktivní plocha | 49.92×74.88 mm (H×V) |
| nástin Dimension | 53.94×81.6 mm (H×V) |
| Na šířku nebo výšku | Portrait type |
| Dotykový panel | Without |
LS035B7UG1PZ optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transflective |
|---|---|
| Jas | 0 cd/m² |
| kontrastní poměr | 8:1 (Typ.) (Reflective) |
| Úhel pohledu | 60/60/60/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| propustnost | 6.1% (Typ.)(with Polarizer) |
| odrazivost Ratio | 1.3% (Typ.) |
| čitelný na slunci | Y |
LS035B7UG1PZ podsvícení System
| Typ Lamp | No B/L |
|---|
LS035B7UG1PZ rozhraní signál
| Vstupní napětí pro panelech | 4.0/10.29/-5.14V (VCS/VDD/VEE) |
|---|
